Loader

Prasības

Par viesģimeni var kļūt ikviena ģimene, kas vēlas gūt šādu starptautisku pieredzi un kurai ir iespējas savās mājās izmitināt apmaiņas skolnieku uz vienu gadu. Apmaiņas skolniekiem nav obligāti nepieciešami grezni apartamenti, bet gan draudzība un gultasvieta, istabu apmaiņas skolnieks var dalīt ar viesbrāli vai viesmāsu no Latvijas. Viesģimenes aicinām atsaukties no visas Latvijas. 

Bez ēdienreizēm, kuras apmaiņas skolnieks pavada kopā ar viesģimeni, pārējos ikdienas tēriņus sedz apmaiņas skolnieka īstā ģimene. 

Piesakies

Sazinies ar YFU Latvija biroju, lai uzdotu sev interesējošos jautājumus, zvanot +371 23669944/ +371 27706596 vai rakstot mums 

Katru potenciālo viesģimeni apciemos YFU Latvija pārstāvis, lai kopīgi pārrunātu viesģimenei interesējošos jautājumus un iepazītos klātienē. 

Piesakies

Īsumā

Jau kopš 1990. gada ik vasaru Latvijā iebrauc apmaiņas skolēni, kas nolēmuši gadu pavadīt pie mums, Latvijā, lai iepazītu šīs zemes cilvēkus, kultūru, tradīcijas, apmeklētu skolu un iemācītos valodu – latviešu vai krievu, dzīvojot vietējā ģimenē.

Viesģimenes nozīme apmaiņas skolnieka dzīvē ir neaprakstāma – tā ir iespēja ne tikai gūt starptautisku pieredzi, iepazīt apmaiņas skolnieka dzimtās zemes kultūru, bet arī uzlabot savas svešvalodu zināšanas, saprašanās prasmes, paplašināt savu redzesloku.

Liela daļa apmaiņas skolēnu Latviju par savu viesvalsti izvēlas tieši mūsu kultūras un tradīciju dēļ. Ja Jūsu ģimenē māksla un kultūra ir cieņā, Jums noteikti patiktu ar to iepazīstināt arī apmaiņas skolnieku.

Uzaicini jaunu pasauli savās mājās

Palīdziet ārvalstu skolēnam piepildīt sapņus un iepazīt pasauliSkolēni 19/20

Šobrīd meklējam viesģimenes 2019./20. m.g. Skolēni Latvijā ieradīsies 2019. gada 28. augustā un pirmās 3 dienas būs sagatavošanās nometnē, kur apgūs Latviešu valodas pamatus un citas noderīgas lietas.

Nosaukums

Jaunumi

“Atkal apstiprinājās tas, ka mēs esam atvērti, plaši domājoši un viesmīlīgi.” Karpensku-Allažu ģimene dalās savā pieredzē uzņemot pie sevis mājās 2017. gadā meiteni no Vācijas/ Bavārijas – Elisa Kā Jūs uzzinājāt par iespēju uzņemt pie sevis apmaiņas skolēnu? Par pašu YFU un ilglaicīgu iespēju uzņemt......

YFU Latvijā