Loader

NORVĒĢIJA – SEMESTRIS

€6500 per person

Hallo! Vai Tu meklē piedzīvojumus? Iespējams, ka Norvēģija ir īstā vieta! Ar dažādiem dabas brīnumiem, piemēram, fjordiem, ledājiem, kalniem, salām un mežiem, dabai ir galvenā loma norvēģu dzīvē. Kā YFU students Tu vari izbaudīt labāko no brīvdabas aktivitātēm sabiedrībā, kas Tevi sveiks ar atplestām rokām!  …

Hallo! Vai Tu meklē piedzīvojumus? Iespējams, ka Norvēģija ir īstā vieta! Ar dažādiem dabas brīnumiem, piemēram, fjordiem, ledājiem, kalniem, salām un mežiem, dabai ir galvenā loma norvēģu dzīvē. Kā YFU students Tu vari izbaudīt labāko no brīvdabas aktivitātēm sabiedrībā, kas Tevi sveiks ar atplestām rokām!

 

 

Ģimenes Norvēģijā var būt mazas, taču tām ir ļoti liela nozīme norvēģu dzīvesveidā. Ģimenes nedēļas nogalēs bieži dodas uz lauku mājiņām, kur ziemā var baudīt slēpošanu un dažādas brīvdabas aktivitātes.

 

 

Ēdiens Norvēģijā nāk no senām norvēģu tautas kā jūrnieku tradīcijām – tāpēc būs daudz garšīgu zivju! Kamēr Tu baudi maltītes kopā ar draugiem, Tu nevēlēsies palaist garām norvēģu mākslas un mūzikas baudīšanu! Lai arī norvēģu filmas nav plaši izplatītas ārpus valsts, tās nedrīkst palaist garām! Laikā, kuru pavadīsi Norvēģijā, Tev noteikti nebūs garlaicīgi – tur ir tik daudz ko darīt un redzēt!

Augusts - janvāris | Janvāris - jūnijs
15+ Vecums
 • Galamērķis
 • Iekļauts
  Semestris
 • Nav iekļauts
  Gada programma
  Trimestris
  Vasaras programma