Loader

Francija

€6000 per person

Valoda. Māksla. Arhitektūra. Reliģija. Ēdiens. Mode. Bizness. Tehnoloģijas. Rūpniecība. Lai izbrauktu cauri skaistajai ainavai no ziemeļiem līdz dienvidiem, ir nepieciešama tikai 1 diena, bet, lai patiesi izprastu tās kultūru un cilvēkus, ir nepieciešams daudz vairāk laika.

Bonjour! Vai esi kādreiz domājis par dzīvošanu vienā no Eiropas skaistākajām valstīm? Varbūt apsver Franciju! Zināma ēdiena, mākslas, deju, mūzikas, literatūras un vēl tik daudz kā cita dēļ, Francija ir valsts, kurā viegli iemīlēties. Izpēti Parīzi vai atpūties kādā no pludmalēm dienvidos un Tu iepazīsi kā dzīvot labu dzīvi un to izbaudīt – prieks dzīvot jeb joie de vivre būs atkal un atkal!

 

 

Tu piedzīvosi joie de vivre daudzos ikdienas aspektos – ēdienā, literatūrā, dabas ainavās, mūzikā…  Esi atvērts iespējām atklāt Francijas kultūras bagātības ik dienu – vai tā būtu vietējās lauksaimniecības apmeklēšana, vai tradicionālās amatniecības iepazīšana vai kāds vietējais koncerts. Bet tas viss tur neapstājas! Pasaulē pazīstama savas lieliskās kulinārijas dēļ, Tu iepazīsi daudz un dažādus ēdienus. Bon appétit!

 

 

Papildus šim, Tev būs iespēja apmeklēt vietējos pieminekļus, festivālus vai muzejus, piemēram, Luvru. Tava skola, iespējams, arī piedāvās apmeklēt dažādus pasākumus, kā teātra izrādes, mūzikas un deju festivālus.

 

 

Franču vidusskola jeb Lycée ir 3 gadus un sagatavo universitātei. Pēc skolas ir dažādi interešu pulciņi un sporta klubi. Franču skolas ir stingras un ilgst visu dienu – tās sākas ap 8:00 un beidzas ap 18:00, līdz ar to brīvs laiks skolēniem parasti ir nedēļas nogalē. Francijā skola sākas septembra sākumā un beidzas jūnija beigās.

 • Galamērķis
 • Iekļauts
  Semestris
 • Nav iekļauts
  Gada programma
  Trimestris
  Vasaras programma

TOUR LOCATION

0.0
Galamērķis0%
Ilgums0%
Intereses0%
Vecums0%
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.