Loader

AUSTRIJA – SEMESTRIS

€6000 per person

Milzīgi kalni, zaļas ielejas, meži un ezeri padara Austriju par galveno galamērķi, lai Tu varētu pavadīt savu apmaiņas gadu Centrāleiropā. Tu varētu dzīvot kopā ar viesģimeni un mācīties šajā skaistajā valstī! Alpīnisms kalnos, slēpošana, pārgājieni, riteņbraukšana un laivošana ir tikai dažas no aktivitātēm, kuras var piedzīvot YFU apmaiņas programmas skolēni Austrijā.

Austrija ir vieta, kurai ir šarms un skaistums. Šī Centrāleiropas valsts, kas ir pilna ar milzu kalniem, zaļām ielejām un romantiskiem ezeriem, ir lieliska vieta, kur pavadīt gadu ārzemēs.

 

 

Slavenie Alpi aptver lielāko Austrijas rietumu un dienvidu daļu, savukārt līdzenumi dominē vairāk apdzīvotajos austrumos un ziemeļaustrumos. Ja Tev patīk būt pie dabas, Tev noteikti patiks izbaudīt Spaziergang jeb ilgu nesteidzīgu pastaigu krāšņajos, zaļajos laukos. Alpīnisms kalnos, pārgājieni, slēpošana, riteņbraukšana un laivošana ir fantastiski veidi, kā pavadīt dienu šajā vāciski runājošajā paradīzē.

 

 

Atrodoties Austrijā, noteikti pmēģiniet viņu gardos ēdienus un maizītes. Uzzinini, kā gatavot austriešu ēdienus, piemēram, Wiener Schnitzelkopā ar savu viesģimeni un dalies savās ēdienu gatavošanas tradīcijās. Ja Tev garšo saldumi, Tevi pārsteigs tādu konditorejas izstrādājumu daudzveidība kā Strudel un Kaiserschmarrn, kas ir pankūkām līdzīgs ēdiens ar pūdercukuru un ievārījumu.

 

 

Izbaudi ievērojamo Austrijas dabas skaistumu un noteikti uzzini vairāk par tās bagātīgo mūzikas vēsturi, kurā iekļautas visā pasaulē pazīstamās Mocarta un Štrausa melodijas. Vīnes orķestris vilina apmeklētājus izbaudīt unikālo klasicisma atmosfēru un redzēt pasaules mūzikas galvaspilsētā pārsteidzošu arhitektūru. Tu varētu arī doties uz Zalcburgas teātra un mūzikas festivālu, kas katru vasaru piecas nedēļas notiek Mocarta dzimtajā vietā.

 

 

Izglītība Austrijā ir viena no labākajām pasaulē, un tā ir augsta starp attīstītākajām valstīm. Lasītprasmes līmenis Austrijā ir 98%. Austrijai ir divas vidusskolas izglītības iespējas, kuru pamatā ir pamatskolas klases. Skolēni Gymnasiumtiek sagatavoti matemātikas noslēguma eksāmeniem, kas nepieciešami uzņemšanai universitātēs. Skolēniem Hauptschule ir arodstudijas, kur viņi pievēršas praktiskiem jautājumiem ekonomikā, informātikā, tūrismā vai izglītībā. Lai gan ir daži ar skolu saistīti klubi un ārpusklases aktivitātes, daudzi studenti arī papildus mācās pie privātskolotājiem vai specializētās klasēs vietējā universitātē.

 

 

Austrija ir valsts, kas bagāta ar tradīcijām, kā arī ar modernu domāšanu un multikulturālismu. Pēc robežu atvēršanas bēgļiem pēc Otrā pasaules kara Austrija kļuva par vārtiem starp austrumu un rietumu pasauli. Daudzi austrumeiropieši, kas meklēja vārda brīvību un citas pamatbrīvības, šajā laika posmā atrada jaunas mājas Austrijā. Tas varētu būt iemesls, kādēļ daudzas pasaules lielāko biznesu starptautiskās mītnes tagad atrodas Austrijā, nodrošinot radošu telpu visu tautību cilvēkiem.

 

 

Ceļo uz Austriju, lai apskatītu pārsteidzošās ainavas, dzertu debešķīgu kafiju un iegūtu pārsteidzošu kultūras perspektīvu, klausoties brīnišķīgus koncertus Vīnē. Ja!

Augusts - janvāris | Janvāris - jūnijs
15+ Vecums
 • Galamērķis
 • Iekļauts
  Semestris
 • Nav iekļauts
  Gada programma
  Trimestris
  Vasaras programma