Loader

Argentīna jeb sudraba zeme, ir pietiekami liela valsts, lai ikvienu apmeklētāju bezgalīgi fascinētu, tomēr pietiekami maza, lai tajā justos kā mājās.

€7800 / par cilvēku

ASV

ASV filmas, televīzija un mūzika šķiet pazīstamas, taču, dodoties uz turieni apmaiņas gadā, var veidot pats savu redzējumu. Kā apmaiņas skolēns atklāj, ka šī valsts ir daudz kas vairāk nekā Holivuda, ātrā ēdināšana vai Brīvības statuja.

€9000 / par cilvēku

Labākais veids, kā iepazīt Austrāliju, ir to piedzīvot. Jaunzēlande ir dabas mīļotāju paradīze: vairāk nekā viena trešdaļa no valsts teritorijas ir aizsargāts nacionālais parks. Dalība YFU apmaiņas programmā ir pieredze, ko vienkāršs ceļojums nevarēs atkārtot!

€10500 / par cilvēku

Milzīgi kalni, zaļas ielejas, meži un ezeri padara Austriju par galveno galamērķi, lai Tu varētu pavadīt savu apmaiņas gadu Centrāleiropā. Tu varētu dzīvot kopā ar viesģimeni un mācīties šajā skaistajā valstī! Alpīnisms kalnos, slēpošana, pārgājieni, riteņbraukšana un laivošana ir tikai dažas no aktivitātēm, kuras var piedzīvot YFU apmaiņas programmas skolēni Austrijā.

/ par cilvēku

Mājvieta Eiropas Savienības un NATO galvenajiem birojiem, Beļģija piedāvā iespēju būt daļai no vēstures, kultūras un mūsdienu globālās sabiedrības.

€6000 / par cilvēku

Sākot ar sambas piepildītajām ielām un Riodežaneiro saulainajām pludmalēm līdz sarežģītajam Amazones upju un džungļu tīklam, skaistajā Brazīlijā vienmēr ir kaut kas jauns, ko izpētīt!

€7800 / par cilvēku

Mūsdienu Bulgārijas teritorija ir bijusi apdzīvota gadu tūkstošiem ilgi, un šīs valsts pie Melnās jūras kultūra ir sarežģīta un bagāta. Atklāj šo aizraujošo valsti dienvidaustrumu Eiropā!

€5000 / par cilvēku

Čehijas Republika ir maza, ar vēsturi bagāta valsts, kurai ir daudz ko piedāvāt. Sākot ar gleznainajiem apskates objektiem un beidzot ar burvīgajiem ciematiem, Tu atradīsi valsts skaistumu tās siltajos, viesmīlīgajos cilvēkos un dzīvespriecīgajā kultūrā. Pamēģini iemācīties čehu valodu un nepalaid garām gardos ēdienus!

€4800 / par cilvēku

Vai vēlies doties uz Zemes galu? Tu varētu izpētīt Antarktiku ar tās ledājiem, Huana Fernandesa salu botānisko brīnumzemi vai Lieldienu salu ar slavenajām milzu statujām Moai.

€7800 / par cilvēku

Hygge ir tradicionāls dāņu vārds, kas nozīmē “siltas atmosfēras radīšana un labas dzīves baudīšana kopā ar labiem cilvēkiem”. Hygge, iespējams, ir iemesls, kāpēc dāņi ir laimīgākie cilvēki pasaulē. Būdams YFU students Dānijā, jūs varēsiet piedzīvot hygge, lai kur jūs dotos un ko jūs darītu!

€6000 / par cilvēku

Iepazīstiet daudzveidīgo vidi un Dienvidāfrikas iedzīvotājus, kuru kultūras nāk no daudzām un dažādām pasaules vietām!

€7500 / par cilvēku

Ekvadora ir pilna ar aizraujošu kultūru un vēsturi - sākot no salām, kurās Darvins atklāja evolūciju, līdz senajai inku civilizācijai. Atklāj šo bagātīgo mantojumu kā YFU apmaiņas students, un Tu sapratīsi Ekvadoras kultūru kā īsts vietējais!

€7800 / par cilvēku