Loader

Labākais veids, kā iepazīt Austrāliju, ir to piedzīvot. Jaunzēlande ir dabas mīļotāju paradīze: vairāk nekā viena trešdaļa no valsts teritorijas ir aizsargāts nacionālais parks. Dalība YFU apmaiņas programmā ir pieredze, ko vienkāršs ceļojums nevarēs atkārtot!

€9500 / par cilvēku

Vai vēlies doties uz Zemes galu? Tu varētu izpētīt Antarktiku ar tās ledājiem, Huana Fernandesa salu botānisko brīnumzemi vai Lieldienu salu ar slavenajām milzu statujām Moai.

€7800 / par cilvēku

Hygge ir tradicionāls dāņu vārds, kas nozīmē “siltas atmosfēras radīšana un labas dzīves baudīšana kopā ar labiem cilvēkiem”. Hygge, iespējams, ir iemesls, kāpēc dāņi ir laimīgākie cilvēki pasaulē. Būdams YFU students Dānijā, jūs varēsiet piedzīvot hygge, lai kur jūs dotos un ko jūs darītu!

€6000 / par cilvēku

Valoda. Māksla. Arhitektūra. Reliģija. Ēdiens. Mode. Bizness. Tehnoloģijas. Rūpniecība. Lai izbrauktu cauri skaistajai ainavai no ziemeļiem līdz dienvidiem, ir nepieciešama tikai 1 diena, bet, lai patiesi izprastu tās kultūru un cilvēkus, ir nepieciešams daudz vairāk laika.

€6000 / par cilvēku

Vairāk nekā fish&chips un tējas laiks: Lielbritānija piedāvā daudzas iespējas un pieredzi.

€9000 / par cilvēku

Vācija ir satriecoši skaista valsts ar unikālu un bagātu vēsturi un daudzveidīgu mūsdienu kultūru. Viens no populārākajiem ārzemju studiju galamērķiem Eiropā, Vācija piedāvā aizraujošu apmaiņas pieredzi katrā Tavā solī!

/ par cilvēku

Zviedrija ir mājvieta plašām, tīrām un dabiskām ainavām. Tu vari peldēties pie Zviedrijas galvaspilsētas Stokholmas Domes pakāpieniem un savvaļas ziedus un ogas plūkt gandrīz jebkur.

€5500 / par cilvēku