Loader

Vācija ir kulturāli un ģeogrāfiski bagāta valsts. Tajā var sastapt dažādu veidu Eiropai raksturīgās ainavas, ar augstiem kalniem un plašiem līdzenumiem. Vēsturiski zināma kā Das Land der Dichter und Denker jeb “dzejnieku un domātāju zeme“, tās vēsture sniedzas līdz Svētās Romas impērijai un vēl senāk. Dododties uz Vāciju, varēsi sastapt satriecoši skaistu valsti ar aizraujošu un daudzveidīgu mūsdienu kultūru.

 

 

Vācija ir Eiropas lielākā nācija, iekļaujot daudzus imigrantus no dažādām citām Eiropas un pasaules valstīm. Tajā atrodas tādas aizraujošas pilsētas kā Ķelne, Hamburga un, protams, Berlīne, kuras piedāvā daudzus aizraujošus kultūras notikumus un vēsturiskas vietas, kuras ikvienam noteikti vajadzētu apmeklēt.

 

 

Sports Vācijā ir ļoti svarīgs, jo gandrīz trešdaļa iedzīvotāju pieder kādam sporta klubam. Futbols ir ārkārtīgi populārs, tāpat kā autosports. Vācijai ir liela ietekme pasaules kino un tā saglabā šo statusu, rīkojot tādus pasākumus, kā slavenais Berlīnes filmu festivāls. Vācija bija mājvieta tādiem izciliem klasiskajiem komponistiem kā Bēthovens un Bahs, bet tai ir arī dinamiska un dinamiska modernās mūzikas aina.

 

 

Vācijā ir četru dažādu veidu vidusskolas: Gymnasium, RealschuleHauptschule un Gesamtschule. Gymnasium un Gesamtschule ir vieta, kur studenti sagatavojas studijām universitātēs, bet pārējās vairāk koncentrējas uz profesionālo izglītību. Iekļūšana Vācijas universitātēs notiek, pamatojoties uz eksāmeniem, kas tiek kārtoti 18 vai 19 gadu vecumā. Daudzas universitātes ir starptautiski augstu novērtētas.

 

 

Vācijā skola sākas augusta vidū un beidzas jūnija beigās. Skola sākas ap 8:00 un beidzas ap 16:00, tomēr daudzas skolas iztiek bez pusdienu pauzes, līdz ar to skola beidzas ātrāk – ap 14:00. Daudzas stundas ir kā lekcijas, kur skolotājs stāsta visu saistībā ar tēmu un skolēni raksta piezīmes. Mājasdarbi tiek uzskatīti par mācīšanās metodi un parasti netiek vērtēti, tomēr ir vēlams tos pildīt.