Loader

Ahoj! Vai Tevi interesē unikāla studiju pieredze ārzemēs? Slovākija ir moderna valsts ar tradīciju izjūtu, kas sakņojas valsts vēsturē. Tā kā tur nav tik intensīva komercialitāte kā Rietumeiropā, Slovākija ir viesmīlības pilna valsts ar izteiktu identitātes izjūtu.

 

 

Slovākijas vēsturiskajā arhitektūrā ietilpst daudzas katedrāles, cietokšņi un viduslaiku pilsētu centri. Lielākajā daļā pilsētu ir vēsturiskas baznīcas; šīs gadsimtiem vecās, joprojām funkcionējošās koka baznīcas no ziemeļrietumu Slovākijas ir daži no valsts lielākajiem dārgumiem. Ja Tu apmeklēsi vienu, tad sastapsi patiesi dzīvu vēstures fragmentu! Slovākijas Nacionālajā muzejā Bratislavā ir eksponāti par valsts vēsturi, arheoloģiju un mūziku. Uzturoties Slovākijā, zini, ka piedzīvosi katru no šiem!

 

 

Slovākija piedāvā iespaidīgu nacionālo parku kolekciju. Valsts lepojas ar savām unikālajām ainavām, kurās ietilpst Karpatu kalni, kas sniedzas pāri lielākajai daļai valsts ziemeļu. Šajās kalnu grēdās ir skaisti un senatnīgi Tatri – ja pārgājieni ir jūsu lieta, noteikti apmeklējiet tos!

 

 

Slovākijas ģimenes izbauda daudzas brīvdabas aktivitātes, no sēņošanas līdz dārzkopībai vasarnīcās. Daži no viņu iecienītākajiem vasaras sporta veidiem ir futbols un teniss, savukārt hokejs un slēpošana ir populāri ziemas sporta veidi. Visticamāk, ka daudzi no jūsu jaunajiem draugiem un ģimenes locekļiem būs iesaistījušies dažādās brīvdabas aktivitātēs un sportā – Slovākijā pavadītais laiks Tev nebūs garlaicīgs!

 

 

Skolēni tiek ļoti nodarbināti skolā neatkarīgi no tā, vai tā ir ģimnāzija, ekonomikas vidusskola, tehniskā vidusskola vai arodskola. Uzsvars tiek likts arī uz ārpusklases nodarbībām, ļaujot studentiem attīstīt viņu interesi par sportu, mākslu un dramaturģiju.